شرکت ایماکو

در اردیبهشت ماه سال 1344 خورشیدی دکتر وُلف از اتباع آلمانی مقیم ایران، با نیت انجام فعالیت و خدمات در راستای ارائه لوازم و تجهیزات مورد نیاز مراکز دانشگاهی، درمانی، تحقیقاتی و صنعتی این مجموعه را تاسیس نموده و پس از مدتی افرادی ایرانی با مدارج تحصیلاتی بالا و مشتاق در این زمینه این مجموعه را از ایشان خریداری نمودند.
شرکت ایماکو با بیش از 50 سال سابقه و فعالیت در حال حاضر قدیمی ترین و پرآوازه ترین شرکت در زمینه ارائه خدمات مشاوره و تامین تجهیزات آزمایشگاهی میباشد که با دارا بودن نمایندگی های معتبر بین المللی در خدمت کلیه متخصصین و اساتید محترم در کشور عزیزمان ایران میباشد.

بخش فروش

شرکت ایماکو در حال حاضر با برخورداری از کادر مجرب و دوره دیده برای پیشبرد اهداف علمی و تحقیقاتی در ایران عزیز آمادگی خود را در راستای همکاری و ارائه اطلاعات فنی مورد نیاز کلیه مراکز علمی، آموزشی، تحقیقاتی، پزشکی و صنعتی اعلام میدارد. بخش فروش شرکت متشکل از دو بخش عمده تهران و شهرستان میباشد که افراد و متخصصین این بخش ضمن انجام و پیگیری کارهای بازرگانی و همچنین بررسی نیاز مشتریان عزیز هیچگاه رسالت خود را فراموش نکرده و جدیدترین اطلاعات دستگاه های مختلف کمپانی های تحت نمایندگی را در اختیار متخصصین و اساتید محترم در کلیه دانشگاه ها، مراکز علمی، صنعتی و پزشکی قرار میدهد.

بخش سرویس

شرکت ایماکو مفتخر است که در بخش سرویس و خدمات پس از فروش با بهره گیری از دانش و تجربیات علمی و تکنیکی متخصصین داخلی و خارجی در کنار امکانات و تجهیزات کاربردی و انتقال هرچه بهتر دستاوردها و تجهیزات جدید و با مشاوره، آموزشی، طراحی، انجام میزگرد و سمپوزیوم های مربوط گامی بلند، فراگیر و سودمند برداشته است. لازم به ذکر است این بخش هم با بیش از 50 سال تجربه در خدمت تمامی مراکز مختلف در کشور عزیزمان میباشد. لازم به توضیح است کلیه محصولات ارائه شده توسط شرکت ایماکو برخوردار از نصب، راه اندازی و آموزش رایگان و همچنین دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد.

بدون آزمایش و تحقیق

نه!